ZS    
 
Welkom
 
Presentatie
 
Geschiedenis van de Marine
 
Marinezaal
 
Documentatiecentrum Marine

 

 

 

Commodore
G.G.C.L.Timmermans, DSC

Commandant
van de Zeekorps
daarna
Commandant
van de Zeemacht
(01.02.1946 - 30.06.1955)

 

 

Commodore
L.J.J. Robins



Stafchef van de Zeemacht
(01.07.1955 - 31.03.1962)

 

 

 

 Commodore
L.F.R. Petitjean


Stachef van de Zeemacht
(01.04.1962 - 19.12.1963)

 

 

Commodore
L.L.J. Lurquin
 

 

Stafchef van de Zeemacht

(20.12.1963 - 31.03.1973)

 

 

 

Vice-admiraal
J.P.L. Van Dyck

Stafchef van de Zeemacht
(01.04.1973 - 30.09.1980)

 

 

Vice-admiraal vlieger
A.J.P. Schlim

Stafchef van de Zeemacht
(01.10.1980 - 31.12.1985)

 

 

Vice-admiraal
E.P.H. Poullet

Stafchef van de Zeemacht
(01.01.1986 - 30.09.1989)

 

 

Vice-admiraal
J. De Wilde

Stafchef van de Zeemacht
(01.10.1989 - 31.12.1992)

 

 

Vice-admiraal
W.M. Herteleer

Stafchef van de Zeemacht
(01.01.1993 - 30.09.1995)

 

 

Divisieadmiraal
M. Verhulst

Stafchef van de Marine
(01.10.1995 - 30.06.2001)

 

 

 

 Divisieadmiraal
M. Hellemans



Stafchef van de Marine
(01.07.2001 - 01.01.2002)

 

 

© 2016 marine-mra-klm.be